Космонавтика

Космонавтика

За останні 60 років людство відправило в космос безліч різноманітних апаратів. У 1961 році відбувся перший вдалий політ людини у космос, а вже у 1969 астронавти побували на Місяці. Зараз космічні супутники досліджують Сонце, планети, галактики, чорні діри … Всесвіт в цілому. На даний момент деякі штучні супутники перебувають уже за орбітою Плутона.

Мало хто сумнівається, що майбутнє нашої цивілізації пов'язане з космосом. Незважаючи на безліч негараздів та конфліктів, космос все одно манить людство. Більше того, він є мрією не тільки інтелектуальної еліти, а й майже всіх дітей на планеті, а значить «останній рубіж людства» рано чи пізно буде подолано.

 

 


Новини та статті за темою:

Mars One набирає добровольців для колонізації Червоної планети

Компанія Mars One розпочала набір у групу з 4 астронавтів, для подорожі на Червону планету у 2023 році, з метою створення там людської колонії. Повернення на Землю не планується. Якщо ж астронавти захочуть повернутися, їм буде необхідно сконструювати та зібрати відповідну ракету.

Читати далі >>

Virgin Galactic за крок до туристичних польотів у космос

Приватний космічний корабель SpaceShipTwo компанії Virgin Galactic, призначений для перевезення космічних туристів, вперше використав ракетний двигун. Сталося це вранці 29 квітня, під час тестового польоту над космопортом у Каліфорнії.

Читати далі >>

Американські прапори все ще стоять на Місяці

Інженер Дослідницького центру НАСА виклав підбірку зображень, щоб показати, як «подорожують» тіні прапорів, установлених на Місяці з 1969 по 1972 роки.

Читати далі >>

3D-принтер надрукує місячну базу з місцевого ґрунту

Європейське космічне агентство запропонувало альтернативний проект 3D-друку місячної бази, використовуючи в якості будівельного матеріалу місцевий ґрунт.

Читати далі >>

Космічний корабель для польоту на Марс створять у 2025 році

Створення міжпланетного корабля для польоту на Марс можливе не раніше 2025 року, про це повідомив голова Роскосмосу.

Читати далі >>

Приватні компанії можуть розпочати розробку місячних родовищ вже через десять років

Аерокосмічний інженер Вільям Стоун, глава американської компанії Shackleton Energy, вважає, що настав час для освоєння нових ресурсів космосу, для цього потрібно вийти за межі низької навколоземної орбіти

Читати далі >>