NASA пропонує взяти участь у конкурсі Подорож на Марс

Марс знаходиться за 225 300 000 кілометрів від Землі, що робить дорогою і складною доставку будь-яких вантажів в майбутні колонії. NASA чекає від учасників конкурсу ідей, які зроблять залежність від Землі мінімальною, що дозволить людям колонізувати Червону планету.

NASA пропонує написати докладні ідеї для створення елементів, необхідних колонії на Марсі. Це можуть бути укриття, вода, їжа, придатне для дихання повітря, засоби зв'язку, медичне приладдя, а також спеціальні вправи для колонізаторів.

Учасники повинні описати одну або декілька систем, можливостей або операцій, які потрібні для досягнення мети. Проекти повинні бути технічно досяжні, економічно доцільні і головне - вони повинні мінімізувати залежність від Землі. Автори трьох найкращих ідей отримають від $ 5 тисяч, призовий фонд становить $ 15 тисяч.

Підготовка до відправки людей на Марс в NASA йде повним ходом. У 2014 році агентство опублікувало довгостроковий план по висадці людини на Марс. Перший етап вже йде - це вивчення реакції організму на перебування в космосі. На МКС проводять безліч експериментів на цю тему. Другим етапом стане «висадка» людей на астероїд, який доставлять на орбіту Місяця до 2020 року - астронавти протестують в «польових» умовах нову техніку. Потім Марс вивчатимуть роботи, а до 2030 року на Червону планету полетять люди, планує NASA.

 


Ключові слова: