Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

Міноборони Британії розпустило департамент, що займається НЛО

Міністерство оборони Великобританії закрило департамент, що розслідує випадки появи НЛО над Британією. За п'ятидесятирічну роботу відомство так і не отримало ніяких даних про те, що представники позаземних цивілізацій загрожують королівству.

Британське міністерство оборони розпустило управління, що розслідує повідомлення про НЛО, вважаючи утримання цього відомства марним витрачанням коштів. Управління розслідувало близько 12 тисяч повідомлень про НЛО. У 2008 році від британців таких повідомлень поступило 135.

У завдання відомства входив комплексний аналіз погроз, які представляють непізнані об'єкти, що літають над Британією. «Міноборони не має певної точки зору щодо існування або неіснування позаземної цивілізації. Проте за останні 50 років жодне повідомлення про НЛО не виявило потенційної загрози Британії», — пояснюється в повідомленні міністерства оборони.

Департамент створений в 1950 році. Його щорічний бюджет складає £50 тисяч. Зараз було вирішено, що ніякої користі від розслідування НЛО немає і що це, по суті, є «неадекватним використанням ресурсів міністерства оборони». У міністерстві визнали, що реагування на кожне повідомлення про НЛО «відволікає міністерство від завдань, які йому властиві насамперед».

З 1 грудня перестала працювати спеціальна гаряча лінія, присвячена НЛО. Окрім цього, більше не функціонує електронна адреса, куди британці могли висилати всі прикмети прибульців. «Міністерство оборони більше не реагуватиме на повідомлення про НЛО», — говориться в повідомленні міноборони.

Співробітники управління рішенням керівництва обурені. «Ми, таким чином, залишаємося беззахисними перед терористичними атаками», — заявив керівник управління Нік Поуп.

При цьому проект розсекречення архівних повідомлень про НЛО, який вже почався, продовжуватиметься, підкреслили британські військові.

 

Розміщено: 05.12.2009