Непізнаний літаючий об'єкт (НЛО)
 
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга

 

 

 

 

 
 
 
 
     
 
 

НЛО

Офіційна наука скептично ставиться до можливості існування НЛО, проте не відкидає існування позаземного життя у Всесвіті.

Що ж таке НЛО?

НЛО

Непізнаний літаючий об'єкт (НЛО). Спочатку цим словом називали будь-яке незрозуміле явище, яке спостерігалося в атмосфері.

Зараз у масовій культурі НЛО асоціюється з космічним апаратом позаземних цивілізацій. Уфологи закріпили за літальними апаратами інопланетян термін - IAC.

Відомий дослідник феномена Джозеф Аллен Хайнек дав таке визначення НЛО: “Об'єкт, який спостерігається у небі або на земній поверхні; феномен, примара; траєкторія, загальна динаміка і характер свічення якого не піддається логічному, загальноприйнятому поясненню; залишається таємницею не лише для очевидців, але і для фахівців (навіть після пильного вивчення всіх доступних матеріалів).”

Історія НЛО

Історію НЛО можна розділити на 2 періоди:
1 період - це шлях від глибокої давнини до сорокових років ХХ століття.
2 період, починаючи з 1947 р.

Чому такі дивні рамки? Все дуже просто. переломним моментом в історії вивчення НЛО стала аварія в Розуеллі в 1947 році.

Легенди про літаючі об'єкти одні з найдавніших. Дивні об'єкти в небі завжди цікавили людей, часом навіть викликали паніку. Давні тексти зберегли багато розповідей про прибульців. Китайський дослідник Чі Пенлао з пекінського університету описує загадкові малюнки в горах Хунань та на острові посередині озера Тунгтинь. Датовані приблизно 4500 роком до нашої ери, наскальні малюнки на граніті зображують людину з величезним тулубом, циліндричний об'єкт у небі та схожий на нього предмет, але вже на землі. Аналогічні речі можна побачити й на сахарському нагір'ї в Тасилі, і в перуанському храмі Тиаунако.

Біблійний пророк Ієзекіль бачив у небі дивну машину, що приземлилася в Халдеї (зараз це територія Іраку) в 593 році до нашої ери.

У старих хроніках збереглося безліч описів світлих дисків, видимих на небі вдень або ж вогнів, помітних уночі, які спостерігали в часи Римської імперії. У деяких випадках описані навіть істоти, які пов'язані з цими дивними об'єктами. Часто згадується у давніх рукописах про те, що землян відвідували «люди в білому одягу», які прийшли з далека; також часто спостерігалися щити, що літали, два Місяця. Дивні кораблі довго висіли в повітрі, запалювали вогні - як це було в 218 році до нашої ери. Всі ці факти (насправді їх кілька сотень) заслуговують уважного вивчення. Потрібно враховувати, що основна маса свідчень взагалі не дійшла до нас, так що ми володіємо лише мізерною частиною відомостей.
Художнє бачення прибульця

Наприклад, 6 березня 1716 року астроном Галлей спостерігав об'єкт, який освічував небо протягом двох годин так сильно, що можна було читати друкований текст. По закінченні двох годин яскравість зменшилася.

У середині ХІХ сторіччя спостерігалася не тільки велика кількість об'єктів, що перетинали диски Місяця й Сонця, але часто описувалися об'єкти, які мали форму сигари, диска чи сфери, та перебували на землі.

Весною 1909 року відбувся перший офіційний опис посадки НЛО в ХХ столітті, а також характеристики «істот», які перебували біля корабля. Це відбулося о 23.00 год. 18 травня в Кефілі, Уельс. Свідок, містер Летбридж, стверджував, що під час прогулянки уздовж дороги він помітив великий циліндричний об'єкт, поблизу якого «перебували два чоловіки, одягнені в хутряні пальто». Вони, побачили свідка, збуджено закричали, вскочили в апарат і зникли з неймовірною швидкістю.

Давня еквадорська статуетка в порівнянні з сучасним космонавтом

Цей інцидент був описаний в «Дейлі мейл» 20 травня 1909 року. Можна привести безліч "свідчень" про подальші приземлення НЛО. А, починаючи з 1947 року неможливо навіть перелічити всі випадки - вийшла б багатотомна праця.

Як у старих, так і в сучасних повідомленнях, йдеться про літаючі диски в небі та про об'єкти, які спостерігалися на землі і на морі. Однак тільки в наш час вони стали асоціюватися з так званими «прибульцями» і ідеєю космічних міжзоряних подорожей.

Хто ж вони такі - посланці з далеких світів, чи просто плід чиєїсь уяви?


Новини та статті на тему: НЛО, позаземне життя

Колишній астронавт стверджує, що НЛО відвідувало Землю
NASA приховує правду?
Франція відкриває свої архіви про НЛО