Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
     
     
 
 

NASA пояснила появу "НЛО" над США

Національне аерокосмічне агентство США (NASA) пояснило появу яскравих спалахів у небі, над північно-східною частиною країни, запуском ракети.

Ракетний зонд Black Brant XII був запущений зі стартового майданчика в штаті Вірджинія і дивне світіння, яке бачили багато жителів США, було штучною сріблястою (мезосферною) хмарою, що утворилася з вихлопів четвертої ступені ракети.

Час запуску ракети співпало з тим часом, коли на небі можна побачити сріблясті хмари природного походження. Такі хмари, що утворюються на висоті більше 80 кілометрів, видно відразу після заходу сонця, яке освітлює їх з-за обрію.

Дивне світіння з'явилося в небі над США увечері в суботу, 19 вересня. Деякі жителі північного сходу США прийняли світло за НЛО. Низка газет, посилаючись на свідчення очевидців, написали, що в небі було видно конусоподібний промінь світла, який пізніше раптово зник.

Близько тижня тому в США стався схожий випадок. 9 вересня багато жителів країни повідомили про дивне світіння в небі. Незабаром NASA пояснило його походження: з'ясувалося, що причиною цього стало скидання продуктів життєдіяльності астронавтів з борту шаттла "Діскавері", що накопичилися за час перебування екіпажу на Міжнародній космічній станції.

  Розміщено: 20.09.2009