Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга

 

 
 
 
 
     
 
Юпітер з'їв своїх супутників
 

НАСА розпочала відеотрансляцію з МКС

НАСА розпочала трансляцію відео в прямому ефірі з Міжнародної космічної станції.

Трансляції відбуваються лише в той час, коли екіпаж спить або відпочиває. Це пов'язано з тим, що НАСА має лише чотири лінії зв'язку для передачі даних на Землю, які необхідно тримати вільними, коли космонавти працюють.

Право на приватне життя космонавтів МКС  — ще одна причина. НАСА не прагне контролювати їх двадцять чотири години в добу.

Коли екіпаж буде спати (з 21 до 9 години за київським часом), камери транслюватимуть вигляд з МКС на Землю і небесні тіла, а також зовнішній вигляд самої станції, яка знаходиться на висоті 332-346 км. Решта часу, коли члени екіпажа не будуть спати, глядачі можуть отримати інформацію про поточне положення станції і новини про головні космічні події.

Окрім відеоряду, за можливістю, в трансляцію будуть включені переговори між фахівцями із Землі та космонавтами. Під час стиковки станції з іншими космічними апаратами і виходів космонавтів у відкритий космос також вестиметься аудіо- і відеотрансляція.

В загальному прямий ефір продовжується близько години в день з коментарями співробітників Космічного центру імені Джонсона (Х'юстон, США).

Відеотрансляція доступна на сайті НАСА

 

  Розміщено: 12.03.2009

 
Юпітер