Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

 

Влада Нової Зеландії опублікувала інформацію про «літаючі тарілки»

У відкритому доступі з'явилися дані з державних архівів про нібито зустріч з НЛО та «прибульцями» з інших світів. Уряд Нової Зеландії стверджує, що дана інформація не є цікавою з точки зору пошуку позаземного життя.

Відомості, містяться більш ніж на 2 тисячах сторінок «важливих документів», у яких зафіксовано свідчення військових і цивільних осіб про неопізнані літаючі об'єкти, починаючи з 1952 року і закінчуючи 2009 роком. Влада погодилася опублікувати все це лише на умовах анонімності очевидців. Доступ до оригінальних документів буде дозволений лише після 2050 року.

Ще до розсекречення даних, офіційний представник новозеландського Міністерства оборони майор авіації Кейві Тамарікі заявив, що його відомство не збирається давати будь-які коментарі або тим більше проводити розслідування. Крім того, сам факт публікації не є автоматичним доказом реальності «дивних» подій, далекоглядно підкреслив військовий офіцер.

І це не дивно: багато феноменів, на думку науковців, легко пояснити «загадкові вогні в небі» мають атмосферне або астрономічне походження,  також це можуть бути різні літальні апарати (у тому числі експериментальні) або відбиття прожекторів та інших джерел світла, створених людиною. Випадки галюцинацій і банального шахрайства також мають місце.

Що ж до «близьких контактів» з гуманоїдами або будь-якими розумними істотами, жодного переконливого доказу цих подій ніким надано не було.

Зрозуміло, місцеві уфологічні організації вже записали цю «перемогу» на свій рахунок. Їх найбільше зацікавив, так званий «світловий феномен» над містом Кайкура в 1978 році, його помітив пілот вантажного літака, що виконував поштовий рейс. Із землі спостерігалися кілька великих вогнів у формі правильного еліпса. Оператор зміг зняти їх на кіноплівку. Екіпаж літака повідомив наземні служби про неопізнані об'єкти і взяв курс прямо на них. Проте вогні зникали і з'являлися знову.

У офіційній доповіді того часу був зроблений висновок, що це було якесь природне явище, однак військові припустили, що в небі було видно відблиски планети Венера або відображення вогнів кораблів. Повідомленнями про вогні над Кайкурою цікавився навіть тодішній новозеландський прем'єр-міністр Роберт Малдун.

 

  Розміщено: 15.01.2011