Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

 

Почалося будівництво першого в світі заводу з виробництва комерційних космольотів

Американська фірма TSC (The Spaceship Company) офіційно приступила до будівництва першого в світі заводу з виробництва космічних кораблів комерційного призначення.

Підприємство, буде розташоване в пустелі Мохаве,  та випускатиме літаки WhiteKnightTwo та пасажирські модулі SpaceShipTwo для компанії Virgin Galactic. У планах на найближчий час - зібрати три літаки та п'ять модулів.

TSC є дітищем корпорацій Virgin Galactic і Scaled Composites, заснованих відповідно британським мільярдером Річардом Бренсоном і американським аерокосмічним інженером Бертом Рутаном.

На території в 6 300 м2 розмістяться офіси, складальні цехи і випробувальні полігони. Працювати тут буде всього 170 осіб. Спорудження заводу планується завершити до вересня 2011 року.

Варто нагадати, що  White Knight Two (WK2) — це двофюзеляжний літак-носій. Він здатний піднімати у повітря восьмимісний (шість туристів і два пілоти) туристичний човник SpaceShipTwo на висоту 18 кілометрів. Після відстиковки космоплан буде самостійно підніматись на висоту до 110 кілометрів або навіть вище, дозволяючи пасажирам побувати на кілька хвилин у невагомості і поспостерігати за Землею з космосу. Після цього SpaceShipTwo буде повертатися в Spaceport America - перший у світі комерційний космопорт, будівництво якого почалося ще в минулому році.

Квитки зарезервували вже 340 осіб. Старт польотів запланований на кінець 2011-го або початок 2012 року.

  Розміщено: 15.11.2010