Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

 

Коли Сонце помре руйнівна сила вийде за межі Сонячної системи

Коли Сонце помре, не тільки Земля буде приречена – руйнівна сила досягне комет за межами сонячної системи. Як передає InFuture, це витікає з нового пояснення поведінки планетарних туманностей – міхурів газу, що вивергаються вмираючими зірками.

Існує два способи розрахунку поширеності елементів в планетарних туманностях: спостереження за світлом, що випромінюється, коли відбувається рекомбінація електронів і іонізованих атомів, або спостереження енергії, що випромінюється атомами в результаті зіткнень. Оскільки результати цих методів сильно розрізняються, ця невідповідність впродовж десятиліть хвилює астрономів.

Тепер Уїльям Хенні з Національного університету астрономії в Мексиці і Гразіна Стасинська з Паризької обсерваторії у Франції висувають припущення про те, що речовина з комет, що випаровуються, може спотворювати результати методу рекомбінації. Це відбувається тому, що області газу, багаті на важкі елементи утворюються, якщо комета переживає "конец света", тобто за межами системи випаровується під впливом вмираючої зірки у фазі червоного гіганта, або під впливом туманності, що розширюється.

 

Розміщено: 08.02.2010