Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

 

На МКС зламалася система очищення води

Бульбашки повітря, що з'явилися в трубопроводі системи регенерації на МКС, заблокували подачу дистильованої води. Про це в п'ятницю, 29 січня, повідомив представник NASA.

"Запасів непитної дистильованої води, яка використовується для змиву, а також для регенерації кисню на МКС - на чотири-десять днів, проблем з питною водою немає: її більш ніж достатньо привезено російською вантажівкою Прогрес", - повідомив представник NASA.

"Американська система регенерації працює, а повітряні бульбашки, що періодично з'являються в системі через підвищення тиску, заблокували лише трубопровід на виході подачі дистильованої води", - уточнив він.

Це вже друга подібна поломка за останній час. Як уже повідомлялося, у середині січня на МКС вийшла з ладу система очищення питної води.

До теперішнього часу поломку вдалося усунути, але необхідні для повноцінного ремонту деталі повинні бути доставлені на станцію рейсом шатла Endeavour, запуск якого запланований на 7 лютого.

Американський транспортний корабель також повинен доставити на МКС вдосконалений каталізатор замість поламаного в американській системі регенерації води з відходів життєдіяльності космонавтів.

 

За матеріалами: korrespondent.net Розміщено: 1.02.2010