Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
   
     
 
 

 

Експеримент з імітації польоту на Марс розпочнеться в березні 2010 року

Науковий експеримент "Марс-500" з імітації польоту на Червону планету розпочнеться в кінці березня 2010 року, повідомили в Інституті медико-біологічних проблем Російської академії наук. 

"Вже відібрана російська частина екіпажу, потрібно відібрати зарубіжних учасників експерименту. Вони вже прошли відбір в європейському космічному агентстві, але нам поки що не були представлені", - сказав прес-секретар інституту Павло Моргунов, додавши, що "можливо, буде кандидат з Китаю". 

У рамках експерименту шестеро добровольців з Росії, Європи і, можливо, Китаю, проведуть в повній ізоляції від зовнішнього світу 520 діб, виконуючи функції екіпажа космічного корабля. Жити вони будуть в експериментальному комплексі, що імітує марсоліт, побудованому на території інституту в Москві. Окремо створено модуль марсіанської поверхні, на яку "спустяться" двоє космонавтів. Експеримент включає три етапи: 240-добовий віртуальний переліт із Землі на Марс, 30-денне "перебування" на планеті і 240-добове "повернення". 

У кінці 2008 року відбувся 14-добовий технічний експеримент, а у 2009 році - 105 добовий попередній експеримент з імітації польоту.

 

  Розміщено: 11.01.2010