Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга

 

 
 
 
 
     
 
 

Американський журнал оцінив гумор російського космонавта

Видання Wired визнало блог російського космонавта Максима Сураєва в перекладі Russia Today цікавішим і веселішим, ніж його американські аналоги. Йдеться про блоги і мікроблоги американських астронавтів, які перші започаткували таку практику.

Wired відзначає, що блог Максима Сураєва "дійсно схожий на блог живої людини". У ньому зачіпаються питання побуту екіпажа станції, деталі якого американські колеги Сураєва обходять стороною. Наприклад, в недавно опублікованому пості Максим Cураєв розповідає про те, які християнські символи беруть російські космонавти на орбіту. Виявляється, на російському сегменті МКС є декілька ікон і хрест.

Окрім цього Wired відзначив почуття гумору Cураєва. Наприклад в цьому пості він сфотографований з непрацюючим насосом, який, за словами космонавта, є новітньою розробкою російського ВПК. Цей пристрій призначений для шпигунського стеження за іншими сегментами станції, а також може застосовуватися для захисту від інопланетян у разі атаки на МКС. Все це, зрозуміло, жарт.

Щоденник російського космонавта публікується на сайті Роскосмоса з жовтня 2009 року.

 

Розміщено: 25.11.2009