Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга
 
     
     
 
 

Ватикан зацікавився позаземними цивілізаціями

У Ватикані відбулася конференція, присвячена питанню існування позаземного життя.

З 6 по 11 листопада 2009 року більше 30 астрономів обговорювали питання, пов'язані з позаземним життям. Даний захід було організовано Папської академією наук і приурочено до Міжнародного року астрономії, який в даний час відзначається у світі. Серед запрошених виступити на заході було багато відомих людей, наприклад, Джил Тартер - директор центру досліджень SETI, що займається пошуком сигналів від розумних інопланетян.

У рамках конференції працювало кілька секцій, присвячених різним аспектам цього складного питання. Так, присутні на віллі Casina Pio IV (де розташовується штаб-квартира папської академії) обговорили питання зародження життя на Землі, як змінювалася населеність нашої та інших планет, а також деякі проблеми генетики. Торкнулися учасники конференції і методології пошуку інопланетного життя, а також існування життя, біохімія якого може принципово відрізнятися від земного.

Існування позаземних цивілізацій ставить перед теологією ряд складних питань, з якою цій дисципліні ще жодного разу не доводилося стикатися за всю історію свого існування.

Про свій інтерес до інопланетних цивілізаціях Ватикан заявляв ще в минулому році. Тоді головний астроном Ватикану Хосе Габріель Фунес заявив, що існування інопланетян не суперечить християнській вірі.

 

За матеріалами: lenta.ru Розміщено: 11.11.2009