Сонячна система. Її склад та будова - Марс, Земля та ін
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга

 

 
 
 
 
     
 
Послання до позаземних цивілізацій
 

Послання до позаземних цивілізацій

За допомогою одного з найпотужніших міжпланетних радіотелескопів РТ-70, що знаходиться неподалік м. Євпаторії, в космос було надіслало понад 500 фотографій, малюнків та текстових повідомлень. Послання спрямоване до планети, яка перебуває на відстані 20-ти світлових років від Землі, з надією виявити позаземну цивілізацію.

радіотелескоп РТ-70, що знаходиться неподалік м. Євпаторії
Величезний радіотелескоп РТ-70  зазвичай використовують для спостереження за астероїдами. Він здатний здійснювати зв'язок та обмінюватись інформацією з автоматичними міжпланетними станціям в межах всієї Сонячної системи. Радіотелескоп можна також використовувати для дослідження віддалених об'єктів Всесвіту.

Радіосигнал з РТ-70 спрямували до планети - Gliese 581C, на якій можливо існує життя. Будь-яка відповідь на послання, що були зібрані за допомогою змагання, проведеного соціальною Інтернет - мережею Bebo, досягне Землі не раніше, ніж через 40 років.

Послання були на різні теми, починаючи від охорони довкілля, політики, миру, родинних стосунків та першого поцілунку. Відібрані дані мають подолати понад 190 трильйонів кілометрів.

Організатори сподіваються, що «пакет інформації» досягне своєї мети – планети Gliese 581C - на початку 2029-го року.

Всього, з моменту початку освоєння космічного простору, у космос від землян надійшло вже сім подібних повідомлень. П’ять  з них відправлено з Євпаторії. Так, як радіотелескоп РТ-70, найбільш пристосований для "радіопослань" позаземним цивілізаціям. Адже його технічні характеристики - велика площа антени, висока потужність радіосигналу - дозволяють досягти будь-яких куточків Всесвіту.

Розміщено: 10.10.2008

 
радіотелескоп РТ-70