Непізнаний літаючий об'єкт (НЛО)
 
 
 
  Головна
  Усі новини
  Космос
    Сонячна система
    Галактики
    НЛО
    Космонавтика
    Інше
  Фото
  Реферати
  Інформація
  Гостьова книга

 

 
   
     
 
 

Колишній астронавт стверджує, що НЛО відвідувало Землю

Колишній астронавт д-р Едгар Мітчелл, який став шостою людиною, що побувала на Місяці (1971 р.), в інтерв'ю британської радіостанції “Kerrang!” повідомив: «Нашу планету відвідували та відвідують, і феномен НЛО реальний, не зважаючи на те, що уряди багатьох країн приховують це протягом тривалого часу.

Едгар Мітчелл на Місяці орієнтується по карті

Про НЛО існує значно більше вигадок, ніж правдивої інформації, проте це дійсно існуюче явище, яке приховувалось нашими урядами впродовж останніх 60 років. Однак, інформація повільно просочується, і деякі з нас мають можливість небагато про це розповісти».

У своєму інтерв'ю Едгар Мітчелл також розповів про знаменитий Розуельський інцидент 1947 р., коли, на думку деяких науковців,  уряд США приховав факт аварії інопланетного корабля.

«Я був причетний до певних комітетів та дослідницьких програм, в яких брали участь агенти розвідки  та надійні вчені. Їм відомо про всі приховані факти, тому я можу без вагань говорити про це. Я не знаю усіх деталей, тому що це, насправді, не входить до сфер моїх основних інтересів, однак ми знаємо, що нас відвідували, що Розуельська аварія була справжньою, багато інших контактів були реальними, вони відбуваються і зараз», - говорить д-р Мітчелл.

Особливо цікаві випадки мали місце після Другої світової війни.

Едгар Мітчелл стверджує, що обізнаність суспільства про це збільшується, тому уряди вже не прикладають стільки зусиль для дезінформації чи приховування фактів.

«Я думаю, що ми йдемо назустріч великому відкриттю. Досить серйозні організації працюють в цьому напрямку», - говорить він.

За його словами, у США - 70% населення вірить в те, що Землю відвідували НЛО, і тому люди, що мають таку інформацію, почуваються вільніше, розповідаючи її.

Як же виглядають інопланетяни?

«Ви бачили ці картинки - я маю на увазі картинки з маленькими істотами з дивною для нас зовнішністю... згідно з даними, що у мене є, це досить точні зображення», - сказав колишній астронавт.

Едгар Мітчелл не єдиний астронавт, який відкрито заявляє про існування НЛО.

Полковник Гордон Купер, учасник проекту «Меркурій» - першої американської пілотованої космічної програми, - стверджував, що в 1951 р. він спостерігав металевий об'єкт у формі тарілки на великій висоті над Центральною Європою.

Сім років після того, полковник Купер мав ще один досвід зустрічі з представниками позаземних цивілізацій, коли проводив зйомки невідомого літаючого об’єкта, який приземлився на місці висохлого озера в штаті Каліфорнія. За його словами фотоплівка із знятими кадрами була відправлена до Вашингтона, і відтоді про неї нічого невідомо.

За даними газети “The Independent” полковник Гордон Купер свідчив на засіданні ООН, присвяченому НЛО в 1978 р.

 

 
Місяць, Земля